Ceník

Vizážistické služby

Lash Lifting a Botox řas

850 Kč

Natočení vašich přírodních řas včetně barvení a výživy

Laminace obočí

Fixace chloupků obočí do požadovaného tvaru včetně barvení           

750 Kč


Balíček lifting řas + botox +  laminace obočí

Lifting řas s botoxem a laminace obočí během jednoho ošetření

1500 Kč

Prodloužení řas 1:1 umělými řasami (1.aplikace - časově 2-3 hodiny)

Celkové zahuštění

1500 Kč

Poloviční zahuštění (plesy, oslavy)

900 Kč

Prodloužení řas 1:1 (Doplnění)

Doplnění po 3 týdnech

550 Kč

Doplnění po 4 týdnech 

650 Kč

Doplnění po 5 týdnech 

850 Kč

Doplnění po 6 a více týdnech        

cena dle rozsahu

Kosmetická péče o pleť

Délka ošetření 45-90 minut dle zvolené péče

Rychlá péče (45minut)

(Odlíčení, peeling, čistění pleti, maska, závěrečný krém)

690 Kč

Standardní péče (60-75 minut)

(Odlíčení, změkčující maska, úprava obočí, čištění pleti, peeling, masáž obličeje, maska, závěrečný krém)

790 Kč

Kompletní péče (75-90 minut)

(Odlíčení, změkčující maska, úprava obočí, čištění pleti, peeling, masáž - dekolt, krk a obličej, maska, sérum, oční krém, závěrečný krém)

890 Kč

Liftingová péče (90 minut)

Kompletní péče o pleť liftingovou řadou (odlíčení, změkčující maska, úprava obočí, čištění pleti, peeling, masáž - dekolt, krk a obličej, liftingová maska, sérum na výplň vrásek, zažehlení séra galvanickou žehličkou, oční krém, závěrečný krém) 

990 Kč

Facelifting EMS technologií (60 minut)

EMS elektrická stimulace svalů obličeje - Okamžité zpevnění kontur obličeje a zjemnění vrásek (Odlíčení, peeling, EMS stimulace obličeje, liftingová maska, liftingové sérum, krém)

890 Kč

Omlazení galvanickou žehličkou (60 minut)

Hloubková hydratace a zjemnění vrásek obličeje (Odlíčení, peeling a čištění pleti pomocí žehličky, hydratace séry a zapracování kyseliny hyaluronové, vypínací alginátová maska, krém)

890 Kč

Multi péče přístrojová obnova pleti 7v1 (90 minut)

Kompletní regenerace a péče pleti - Přístrojové čištění pleti, hloubková hydratace, lifting obličeje galvanikou a EMS lifting, kyslíková terapie a LED světelná maska

1290 Kč

Pánská kosmetika (60 minut)

Čištění pleti, peeling, masáž obličeje, maska, sérum, krém

750 Kč

Chemický peeling - ošetření ACID Line kyselinami (60 minut)
Hloubkový peeling, který má pozitivní účinky na akné, jizvy, pigmentové skvrny a další nedokonalosti pleti. Používány jsou přírodní kyseliny z řady Acid line značky EberlinV řadě Acid Line jsou použity látky přírodního původu. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky.

1290 Kč

Pure Oil - Péče vzácnými oleji

Moderní kosmetická péče s použitím vysoce účinných vzácných olejů, které pomáhají k celkové stimulaci tkání, jejich okysličení a rovnováhou mezi jin a jang. Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme nástroje, jako je Gua Sha kámen a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky.

Pure Oil obsah péče (75 minut)

Odlíčení hydrofilním olejem a pěnou, peeling P.H.A. kyselinou, hydratace růžovou vodou, masáž Gua Sha kamenem nebo Lifting Cup s vybraným druhem oleje, maska, oční krém, závěrečný krém

Druhy olejů:
Regulator Oil

Tento olej se snadno vstřebává a pomáhá zadržovat vlhkost v pokožce. Má vynikající přirozenou stabilitu proti oxidaci. Zvláčňuje a revitalizuje pokožku a má protizánětlivé, antioxidační a antiseptické účinky. Zanechává pokožku hydratovanou a svěží bez mastného pocitu. 

990 Kč

Firming Oil

Mix látek pro účinný anti-aging. Zlepšuje pevnost pleti a její celkový vzhled, podporuje regeneraci pokožky a syntézu kolagenu. Působí protizánětlivě, neutralizuje volné radikály a snižuje suchost pokožky. Dodává jas a vitalitu. Zpevňuje, remodeluje a vyplňuje vrásky. Výsledkem je hladká, tónovaná a zářivá pleť. Speciálně navrženo pro zralou pleť.

990 Kč

Antioxidant Oil

Obličejový olej s kombinací antioxidantů pro ochranu buněčné DNA před volnými radikály. Zanechává pokožku hydratovanou, vyživenou, chrání ji před znečištěním a zlepšuje její texturu a pružnost a minimalizuje známky stárnutí. Pro všechny typy pleti, zejména pro revitalizaci matné pokožky bez jasu. 

990 Kč

Kosmetická péče Eberlin

Všechny typy pleti:

EQUILIBRIUM

Okamžité obnovení pH pokožky a hydrolipidové vrstvy, hydratace, zmenšení pórů, regulace mazu, okysličení pokožky, využití přístrojů: ultrazvuková špachtle, ozonizér (90 minut). 

1190 Kč

MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS

Vitamínový koktejl, který proniká do spodní vrstvy pokožky, okysličení, ochrana před volnými radikály, projasnění, silná výživa, vhodné pro kuřáky, klienty držící proteinovou dietu či po intenzivním opalování, využití přístrojů: ultrazvuková špachtle, ozonizér (90 minut).

1290 Kč

ANTIPOLLUTION

Speciální ochrana pokožky před znečištěným životním prostředím, ultrafialovými paprsky, cigaretovým kouřem a elektromagnetickým smogem, který vyzařují všechny počítače a mobilní telefony, využití přístrojů: ultrazvuková špachtle, ozonizér (90 minut).

1290 Kč

Citlivá pleť:

CALMING                                                                                                            

Ošetření pro citlivou a podrážděnou pleť se sklony k žilkám a zarudnutí. Řada CALMING obsahuje zklidňující, protizánětlivé, antioxidační, zvlhčující a vyživující látky, které poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost a pevnost. (90 minut)

1190 Kč

Pigmentace:

WHITE LINE

Inovativní péče o pokožku s pigmentovými skvrnami. Všechny produkty této řady účinně sjednocují tón pleti a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Použití 8% kyseliny glykolové.

K dosažení viditelného výsledku doporučujeme ošetření absolvovat jako kúru min 4 ošetření v intervalu každých 7 - 14 dní. (90 minut)

1490 Kč

Anti-Aging 35+:

FIRMEZZA

Určeno pro zralou pleť, působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem aktivace buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. (90 minut)

1490 Kč

GOLD LINE

Objevte kouzlo věčného mládí s touto mimořádnou produktovou řadou a dopřejte si luxusní zlatou péči. GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí a cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů. (90 minut)

1490 Kč

Dermapen

Aplikace sér dermapenem dle typu pleti (omlazení kolagenem, kys.hyaluronovou, zmírnění akné a pigmentových skvrn)

Kúra pro oblast obličeje

Cena za 1 ošetření (doporučeno absolvovat celkem 3 opakování)

1290 Kč

Kúra pro oblast obličeje a dekoltu

Cena za 1 ošetření (doporučeno absolvovat celkem 3 opakování) 

1490 Kč

Jiné partie dle rozsahu

Strie na břiše, stehnech, lýtkách

1500-2000 Kč

BB Glow

Aplikace speciálních barevných BB sér dle odstínu pleti dermaperem (Redukuje pihy a pigmentové skvrny, zmírňuje akné a zatahuje póry, má rozjasňující účinek na pokožku a snižuje jemné vrásky)                                         

Cena za 1 kúru

(doporučeno absolvovat celkem 3 opakování)

1490 Kč

Doplňkové služby


Barvení řas

150 Kč

Barvení obočí

150 Kč

Barvení řas i obočí

250 Kč

Úprava a tvarování obočí

120 Kč

Úprava tvarování a barvení obočí

180 Kč

Depilace

*Cena depilace je závislá na rozsahu aplikace, u každého klienta je
individuální

Horní ret

90 Kč

Brada

90 Kč

Celý obličej

180 Kč

Lýtka*

350-400 Kč

Stehna*

350-400 Kč

Celé nohy (Lýtka, stehna) *

600-650 Kč

Podpaží

190 Kč

Ruce

300 Kč

Zrušení rezervace
Pokud rezervaci termínu zrušíte méně než 24 hodin před nebo nedorazíte vůbec, jsme nuceni si účtovat 50% z částky služby, na kterou jste byli objednáni. Děkujeme za pochopení!


© 2020 P&B Beauty Salon, Jiráskova 2188, Hranice, 75301
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!