Služby

Kosmetická péče

Před každým ošetřením se společně domluvíme, jakých výsledků byste chtěli dosáhnout a jaký typ domácí péče zvolit.

V našem salonu dělíme péči na relaxační a moderní.

Pokud je vaším cílem návštěvy salónu relaxace, odpočinek, vůně éterických olejů a příjemná masáž pěstícími přírodními produkty, věřte, že odejdete plni znovunabyté síly a příjemně odpočinutí.

Jestli jste energičtí a toužíte po moderních technologiích, i vy si u nás přijdete na své. Náš salon je vybaven nejnovějšími kosmetickými přístroji, používáme ultrazvukovou špachtli (hloubkové čištění pleti), galvanickou žehličku a EMS Facelifting (zpevnění obličejových svalů), ozonizér (zmírnění akné), dermapen nebo novinku ve světě kosmetiky BB Glow. Přístrojovou péči lze zařadit k celkové péči nebo aplikovat jako samostatnou kúru.

Novinka

Maderoterapie obličeje

Velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a odcházíte se zcela novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti 

 • okamžité vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek
 • odstranění dvojité brady
 • ztráta nadbytečné vody v obličeji (otoky kolem očí)
 • hubnoucí účinek tváří tzv. V-Shape
 • zvýší pružnost pokožky
 • okamžitý liftingový účinek
 • zpomaluje stárnutí pleti
 • sníží napětí v obličeji
 • zvýší Vaše sebevědomí a spokojenost


Pure Oil Treatment

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou péči pomocí vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smícháme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme také nástroje, jako je Gua Sha kámen a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky a také ji zpevňují a okysličují

Dermapero

Omlazení  a hydratace pokožky s použitím dermapera. Pokožka se revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Dle použitého séra lze řešit následující problémy:

 • dehydrovaná, unavená, ochablá pokožka
 • jemné vrásky
 • rozšířené póry a jizvičky po akné
 • nejednotný tón pleti
 • problematická pleť se sklony k tvorbě akné
 • vypadávání vlasů (alopecie)
 • celulitida

Chemický peeling

V řadě Acid Line jsou použity látky přírodního původu, které působí jako silný a hloubkový peeling. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti.

ACID KYSELINA GLYKOLOVÁ 8% - ANTI-AGING

Nejznámější AHA kyselina. Přirozeně se vyskytující látka, nacházející se v ovoci (meloun, hroznové víno, ananas) a cukrové třtině a řepě. Má nízkou molekulovou hmotnost, která umožňuje vysokou prostupnost kyseliny do kožních tkání. Má schopnost rozpouštět vazby mezi odumřelými kožními buňkami a urychluje proces odlučování kožních tkání a stimuluje tak proces obnovy kožních buněk. Stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje kvalitu pokožky, což podporuje množení buněk epidermis. Výsledkem je čistá, světlá a zdravá pokožka. 

ACID KYSELINA KOJOVÁ 8%  - ÚČINEK PROTI PIGMENTACÍM

Získává se zejména z hub Aspergillus Oryzae, kterým se v Japonsku říká koji, a také při fermentaci sladovnické rýže pro použití při výrobě japonského rýžového vína saké. Má vynikající účinky zejména při odstraňování pigmentových skvrn na pokožce. Působí přímo na funkci melanocytu. Inhibuje syntézu melaninu blokováním transformace L-tyrosinu, aminokyselinového prekurzoru, který se přeměňuje na melanin. Zanechává pokožku jemnou a jasnou. Lze ji použít i v letním období.

ACID KYSELINA MANDLOVÁ 30% - ÚČINEK PROTI AKNÉ

Získává se z hořkých mandlí. Je to nezbytný pomocník při potížích s akné. Aktivně bojuje s bakteriemi v průběhu infekčního procesu, zabraňuje tvorbě nových zánětů a urychluje hojení. Reguluje a normalizuje produkci tuku a zlepšuje vzhled pokožky s akné, komedony, folikulitidou a rosaceou.

ACID KYSELINA MLÉČNÁ 30 % - HYDRATACE

Vzniká fermentací bakterií, které se nacházejí v ovoci, zelenině nebo mléce. Reguluje pH pokožky a má změkčující a anti-agingový účinek. Zjemňuje jemné a povrchové linky a vrásky. Je určena pro citlivou pokožku a také pro pleť s rosaceou. Použití kyseliny mléčné je také možné v kombinaci s jiným kosmetickým ošetřením. Ideální ošetření pleti jako prevence stárnutí pokožky. Má výrazný hydratační efekt, který je dokonce větší než má urea.

 Prodloužení řas umělými řasami 1:1

Metoda prodloužení 1:1 neboli řasa na řasu Vám nádherně prodlouží řasy a zvýrazní pohled. Už nebudete muset každé ráno trávit čas s řasenkou a v horkých letních dne řešit, zda se vám neroztekla. Doplnění řas je individuální po 3-6 týdnech. Délku a zatočení řas zvolíme dle vašich přání a tvaru oka.

Lash Lifting

Jedná se o natočení vašich přírodních řas pomocí speciální silikonové formy a emulzí. Výsledkem jsou krásně natočené a vypnuté řasy, které rozzáří Vaše oči na 6- 8 týdnů. Součástí procedury je také barvení, takže vaše řasy vypadají upravené i bez líčení.

Laminace obočí

Fixuje chloupky obočí do požadovaného tvaru. Chloupky jsou poddajnější a drží tvar pod dobu 4-5 týdnů. Součástí laminace je barvení obočí pro zvýraznění efektu.

Depilace

Pokud chcete mít své tělo hladké bez jediného chloupku, není nic jednoduššího než místo holení žiletkou zvolit depilaci voskem. Depilaci provádíme teplými voskovými pásky nebo samostržnými vosky dle zvolené partie.

Těšíme se na vás

Váš P&B Beauty tým

© 2020 P&B Beauty Salon, Jiráskova 2188, Hranice, 75301
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!